FL Studio v češtině?

Zajímavé návody, rady, odkazy, tipy a triky
mtv music awards
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...

FL Studio v češtině?

Napsal: 26 pro 2014 21:10 Příspěvek

Po celoodpolední šťáře ve složkách eFeLka jsem se dostal tam, kde se ukrývají soubory, které lze přeložit a pak to komunikuje v češtině. Je to zatím jen zkušební, ale jde to. Je to bohužel velmi zdlouhavé a bude to ještě nějakou dobu trvat. Musí se překládat vše zvlášť - program a plug-iny. Teď překládám eFeLko 11.1.1. Co mě potěšilo, jde přeložit i 12tá verze !!! Ukázkový video zde. https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater
Naposledy upravil(a) BTR dne 22 úno 2018 23:17, celkem upraveno 2 x.

Site Admin
Oblíbené žánry:
Techno
Hm, nevypadá to zle :!: Jen tak dále. ;-)
| myspace | idj | reverbnation |
Necituj poslední příspěvěk pokud to není třeba, většinou je jasné že reaguješ na něj :!: ;-)

mtv music awards
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
Za poslední dobu mě píše docela dost lidi, jak to vypadá s češtinou. A zklamu všechny. Čeština nebude. Věc se má tak, že pro češtinu, je potřeba přeložit soubory dané verze FL, tz., že je třeba překládat každou verzi FL stále dokola. Nejedná se o jeden nebo více souborů, které jde přeložit jednou a pak je přesouvat z verze do verze. A jelikož nové FL vychází několikrát do roka, nemá to cenu, za tu piplačku, co to obnáší.

pan DJ
Hmm....navíc si myslím, že to není moc co k čemu. Těch pár výrazů je takřka mezinárodních a neměl by pro nikoho prob se je naučit. Vím, o čem je řeč 8)

P.

Zpět na