Žiadosť o pomoc

Vše ostatní, volná diskuze o čemkoli
bambini di praga

Žiadosť o pomoc

Napsal: 15 bře 2017 21:15 Příspěvek

Ahojte,
obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, pretože toto fórum je pravdepodobne najvhodnejšie miesto. V rámci projektu na ktorom pracujem som sa rozhodol venovať histórií svojho mesta, konkrétnemu remeslu- baníctvu a to výrobou repliky baníckeho orloja /fontány/, ktorá bola v 70. rokoch venovaná výročiu 700 rokov baníctva v meste. Jediný problém ktorý sa však naskytol je nasledovný: na počesť nástupu baníkov do smeny táto fontána 3 krát denne hrávala banícku hymnu, avšak ku dnešnému dňu je to už asi 8-9 rokov čo nefunguje a mesto iba odvracia zrak, tým pádom nie je možné urobiť nahrávku priamo na mieste. Preto sa pýtam, ak by som Vám poskytol noty piesne a mimoriadne nekvalitnú nahrávku spred 9 rokov /pre predstavu ako by to asi malo znieť/, vedeli by ste túto pomerne jednoduchú pieseň zreprodukovať v programe FL studio?
Za snahu vopred ďakujem :)
Naposledy upravil(a) John dne 15 črc 2017 03:10, celkem upraveno 1 x.

kvalitní produkce
Oblíbené žánry:
Progressive House, Electro House, Uplifting Trance

Re: Žiadosť o pomoc

Napsal: 15 bře 2017 22:05 Příspěvek

ahoj, můžeš mi to poslat, zkusil bych to, ale nic moc nečekej...

bambini di praga

Napsal: 15 bře 2017 23:22 Příspěvek

Tu sú noty: http://prvybanickyspolok.sk/kniznica/zdarboh.png . A spomínané video, je v katastrofálnej kvalite, ale aj napriek tomu to povie viac ako keby som sa to pokúšal opísať sám: https://www.youtube.com/watch?v=BxEODX-I6hA . Malo by to znieť nejako takto, znie to na nejaký syntetizér, teda aspoň podľa mňa.

pan DJ

Napsal: 17 bře 2017 08:59 Příspěvek

Verím, že MrSentry to sfúkne "ľavou zadnou". :-) Ak by sa už neponúkol, pustil by som sa do toho sám.
To banícke mesto je Rožňava?

bambini di praga

Napsal: 03 kvě 2017 17:39 Příspěvek

O tom nepochybujem, rovnako ani o tom že asi každý na tomto fóre dokáže vytvoriť niečo viac ako ja. Predtým než som sem prišiel som si pomyslel:"Veď to nemôže byť až také ťažké" a skúsil som to sám. Chyba...
Áno, hovorím o fontáne v meste Rožňava.

kvalitní produkce
Oblíbené žánry:

Napsal: 04 kvě 2017 20:07 Příspěvek

ahoj, omlouvám se, úplně jsem na to zapoměl, jdu na to..

jinak emo, zkus to taky, ty máš zmáklou takovou tu reálnou hudbu.. ;)

kvalitní produkce
Oblíbené žánry:

Napsal: 21 čer 2017 17:38 Příspěvek

johne ? můžeš mi prosím poslat nějaký kontakt na kterém tě zastihnu ? nějakej email ? udělal jsem melodii podle not, a potřeboval bych ti to poslat, aby jsi mi řekl jestli v té melodii jsou někde chyby nebo ne, já tu písničku totiž neznám :(

Naposledy oživil John v 21 čer 2017 17:38

Zpět na