Pomoc se začátky

Vyzvěte někoho na spolupráci, nebo požádejte o možnost remixu
bambini di praga
Oblíbené žánry:
EDM,Rock

Pomoc se začátky

Napsal: 09 zář 2017 10:55 Příspěvek

Ahoj.Je to 2 měsíce co jsem se začal zajímat o FL Studio.Inspiroval mě k tomu Martin Garrix a tak jsem si chtěl zkusit taky něco svého vlastního.Zkoušel jsem i různý tutoriály ale není to uplně ono.Jestli by mi mohl někdo pomoct se začátkama a vysvětlit jak co a všechno vůbec funguje tak budu za každou radu víc než rád.Bydlím poblíž Plzně takže by mi nedělalo problém dojet tam a nebo potom v listopadu se plánuji přestěhovat do Prahy tak jestli někdo i odtamtud kdo by mi mohl pomoct...

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
Booking:
http://www.basstechrance.cz/stranky/contact.html

Re: Pomoc se začátky

Napsal: 09 zář 2017 15:03 Příspěvek

Vysvětlit něco po netu co nevíš, většinou jde bez větších problémů, ale zasvětit tě do celého fl studia, je obtížné a zdlouhavé. A to si nejsem jistý, že někdo podnikne a hlavně zadara.

bambini di praga
Oblíbené žánry:
EDM,Rock

Napsal: 10 zář 2017 22:04 Příspěvek

Ono je docela hodně věcí, kterých ještě nevím a hlavně k tomu ještě ani neznám noty což je asi taky menší problém

produkční superstar
Oblíbené žánry:
Booking:

Napsal: 10 zář 2017 22:37 Příspěvek

Neznat noty je mínus, který při skládání pocítíš. Ale neni to taková překážka, kvuli který nemůžeš skládat (moje vlastní zkušenost). Já poskytuju po domluvě doučka. Jsem schopen ti ukázat princip práce v flku, říct základní i pokročilé informace skoro ke všem plugum v fl (jak to pracuje a kam to použít), ale zadara to není. A navíc mínus pro tebe, jsem ze severu Moravy.

bambini di praga
Oblíbené žánry:
EDM,Rock

Napsal: 10 zář 2017 23:11 Příspěvek

To je docela daleko.Leda jestli by to nešlo třeba přes skype nebo tak ( tam je možnost i sdílení obrazovek ).Na ceně by jsme se už nějak dohodli

produkční superstar
Oblíbené žánry:
Booking:

Napsal: 11 zář 2017 00:39 Příspěvek

Nejsem nakloněn Skypu ani jiným kecacím softum, ale přesto jsem ho asi před týdnem použil, páč už jsem nevěděl jak vysvětlit jednu věc jedný "mojí studentce FL" a výsledek nebyl dobrý. Každou chvíli se to sekalo (hlavně obraz), a celkem to naštve, když minutu povídáš a pak mi poví, že nic neviděla, že se ji sekl obraz nebo i zvuk. Ty budeš chtít informace a znalosti a já penize, a musí se valit, ne se štvát s technikou.

pan DJ

Napsal: 11 zář 2017 07:57 Příspěvek

Místo Skype je výrazně lepší TeamViewer (osobní zkušenost). V daném případě je to o to lepší, že rovnou ukazuješ a dotyčný sleduje akce a může si dělat zápisky, případně se zeptá na cokoli a ty mu to bez zdlouhavého vysvětlování rovnou předvedeš.

P.

produkční superstar
Oblíbené žánry:
Booking:

Napsal: 11 zář 2017 14:05 Příspěvek

I ten jsme zkoušeli, neměl takový záseky jak sdílený Skype, ale díky vyššímu zpoždění (asi přenosu), taky žádný terno. Pohnout myší a kurzor se pohne až za chvíli. Nevím, možná mám pomalý net...

pan DJ

Napsal: 11 zář 2017 15:29 Příspěvek

Já problémy neměl a net taky nic extra. Ale při rychlosti vysvětlování začátečníkovi to nebude nic na překážku IMHO ;-)

P.

produkční superstar
Oblíbené žánry:
Booking:

Napsal: 11 zář 2017 17:17 Příspěvek

Nehovořím tu z nějakých domněnek, ale reálného celo odpoledního zkoušeni, jak a přes co, aspoň trošku dobře komunikovat. Vím už to z dob minulých, že přenos obrazu u mne nešel nejlíp a teď se to zase potvrdilo.
Jako tak mi je samozřejmě jedno, jestli tu dotyčný fyzicky je nebo ne, jen chci předejít konfliktům, které u mě při přenosu vznikají. A když jde o peníze, každý chce nejlepší dostupnou službu...

pan DJ

Napsal: 12 zář 2017 09:45 Příspěvek

To jo, ale lépe se to ukazuje než vysvětlí 8) ale to si každý už musí srovnat sám :-)

P.

Zpět na