nexus

Dotazy k pluginům v FL Studiu a k externím pluginům (efekty, syntetizéry)
ejay :)

nexus

Napsal: 26 říj 2016 19:34 Příspěvek

chtel jsem se zeptat,jestli ma nekdo zkusenosti s objednanim vst Nexus.Chtel bych si ho objednat z jejich of.stranky ale moc se mi nelibi platebni moznosti.Posilaji to i tak,ze zaplatim pri osobnim prevzeti a ne kartou nebo prevodem?

v kotli nabito
Oblíbené žánry:
Progressive House, Electro House, Uplifting Trance

Re: nexus

Napsal: 26 říj 2016 20:21 Příspěvek

zeptej se BTR, ten ho má koupenej...

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...

Napsal: 27 říj 2016 11:31 Příspěvek

Nexus je, pokud si vzpomínám kanadsko-německý výrobek. Paypal je jednoduchá možnost placení. Musíš si na něm zřídit účet a převíst si na něj prachy ze svého běžného účtu. To trvá asi 2-3 dny. Vlasní koupě na netu, je záležitostí 2 minut. DVD Nexa ti dojde do 14ti dnů Fedex službou, pokud si tak nějak matně vzpomínám. Ale z účtu na reFX si ho můžeš stáhnout hned. Pokud hodláš v budoucnu nakupovat více, nic jiného, ti ani nezbude. Většina softwaru je prodávána přes net a platba paypal.

ejay :)

Napsal: 27 říj 2016 23:33 Příspěvek

ale nemusi se to platit jen pres paypal,je tam jeste uvedeno bud z karty nebo bankovnim prevodem.

produkční superstar
Oblíbené žánry:

Napsal: 27 říj 2016 23:44 Příspěvek

Plat si to jak chceš !! Popsal jsem ti jen nejlehčí možnost.

pan DJ
Oblíbené žánry:
Progressive House, Hardstyle, Liquid DnB

Napsal: 28 říj 2016 00:29 Příspěvek

Len dodám, že ak si vytvoríš PayPal a prepojíš s kartou tak v tedy čakáš pár dní kým ti overia kartu (strhnú 0.50€) a ty opíšeš taký kódik a dáš na stránke PayPalu a potom ti vrátia tých 0.50€. Následne môžeš platiť hoci jak a nemusíš žiadne peniaze prevádzať nikam.

A taktiež ak by si neodstal produkt tak môžeš na paypali požiadať o vrátenie peňazí a to sa začne potom už nejak riešiť našťastie som sa k takému ešte nedostal.

produkční superstar
Oblíbené žánry:

Napsal: 28 říj 2016 01:55 Příspěvek

Nějaké chytré po tem nákupě z Číny :lol: , řekli ti alespoň rok, kdy ti zvukovka dojde ? :rofl:

vesnická diskotéka
Oblíbené žánry:
dubstep, drumstep
Booking:
trom8booking2@azet.sk

Napsal: 01 pro 2016 12:51 Příspěvek

Jednoduché, hodíš do košíka a snažíš sa to zaplatiť, až pokiaľ ťa nepustí stránka k stiahnutiu produktu. :D Takto nejak som si (ak sa nemýlim) objednával z ich oficiálnej stránky nejaké vengeance sample packs... takže platenie pri preberaní si vyho´d z hlavy, kuriér ti 25 MB program na USB nedonesie až domov :D

bambini di praga
Oblíbené žánry:
hardcore,frenchcore

Napsal: 04 pro 2017 17:49 Příspěvek

Zdravím chtěl jsem zkusit nexus tak jsem stáhnul nějakou jednoduchou verzi. Za chvíli jsem zjistil že mi je k ničemu a potřebuji rozšíření. Koukal jsem na oficiální stránky a ceny za něj jsou dost vysoké a mám teď spoustu jiného placení. K věci: Byla by možnost do stáhnuté verze nexus koupit na jejich ofiko stránkách nějaký pack který mají asi za 50€ a vložit ho do něj? Nebo musím koupit základní verzi za 249€ a dokupovat balíčky ?

produkční superstar
Oblíbené žánry:

Napsal: 04 pro 2017 18:47 Příspěvek

Co to je jednoduchá verze? Nexus nemá demo, tudíž jednoduchá = černá pirátská verze? Na 99% ti to nebude fungovat. Nexus a balíčky zvuku mely každý svou licenci. Nyni je jen jedna (master) licence, která se sama měni, když něco přikoupíš a pokaždé je třeba ji stáhnout znovu. => pokud nemáš koupený Nexus, nebudeš mit po koupi novu licenci (pro Nexus a expansiony) a nepujde ti to.

bambini di praga
Oblíbené žánry:
hardcore,frenchcore

Napsal: 06 pro 2017 18:53 Příspěvek

Netvrdím že je to demo, nikdy bych ho nekoupil dokud bych si to sám řádně neodzkoušel. Jinak díky za odpověď.

Zpět na