Pomoc s hudební teorií

Jak tvořit melodie, beat, aranžmá a dotazy k jednotlivým hudebním žánrům
bambini di praga
Oblíbené žánry:
Drum & Bass, House, Dubstep

Pomoc s hudební teorií

Napsal: 18 kvě 2017 20:06 Příspěvek

Zdravim. :) Před půl rokem jsem si pořídil FL Studio a začal tvořit. Půl roku pryč a mně přijde, že jsem se toho moc nenaučil, i přesto, že tomu věnuji spustu času. Abych řekl pravdu, jsem z toho docela frustrovaný, protože se fakt snažím, sleduju spoustu tutorialu, ale stále všem těm věcem nedokážu porozumět. At už se jedná o syntézu, oscilátor, nebo obyčejnou práci v FL Studiu.
Mám hromadu nezodpovězených otázek, které by mi spoustu věcí ujasnily, ale nemám se koho zeptat, poradit apod. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli se nenajde nějaká dobrá duše, které by mi občas trošku pomohla. Nebo jestli jsi z Jihočeska, neměl bych problém ti zaplatit za pár hodin doučování:) Hudbu mám až moc, abych ji jen poslouchal:)

Uvítám jakékoli rady, zatím předem děkuju :yeah:

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
Booking:
Já si ťa najdu, třeba v televízi... ok !!
Já poskytuji po domluvě (čas + cena) základy a pokročilejší věci v fl (vysvětlení teorie + ukázka přímo v fl), ale jsem sever moravy, takže druhá strana světa :-(

bambini di praga
Oblíbené žánry:
Drum & Bass, House, Dubstep
Jej tak to je obrovská škoda :( Každopádně kdybys o někom věděl, tak mě informuj prosím:)

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
Booking:
Já si ťa najdu, třeba v televízi... ok !!
Za mnou jezdí už pul roku, jeden ze severnich čech a asi je spokojen, jinak by sem tolikrát už nejel :-D . Dnes tu mimochodem byl 7 hodin . No v tvoji blízkosti nikoho, bohužel.

Zpět na