Prodávání loops, samples

Propagace, copyright, vydávání hudby a vše, co se nevejde do ostatních sekcí.
bambini di praga
Zdravím,
nevím, jestli to patří zrovna sem, ale nic lepšího jsem nenašel.

Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s prodejem loopů nebo samplů přes loopmaster či něco podobného. Neříkám, že na to mám, nebo že tím chci financovat mé budoucí bydlení na Manhattanu, ale jen mě to tak zajímalo.

Díky

Pís

mtv music awards
Oblíbené žánry:
trance, deep house, tech-house
Bavil jsem se o tom na workshopu s djanesem, ten zná týpka, co prodává něco jako před-připravený tracky, který si pak můžeš libovolně upravovat. Bydlení na Manhattanu to opravdu nezaplatí, myslím, že ani pronájem garsonky v Horních Prdelovicích. :) Třeba si na pár stovek za rok přijdeš, možná i několik málo tisíc, ale víc od toho asi čekat nemůžeš.

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
...pronájem garsonky v Horních Prdelovicích :sure: :rofl: :rofl: :rofl: Trewore teď mám ksicht jak tvá opička :D :D
Naposledy upravil(a) BTR dne 29 zář 2015 18:44, celkem upraveno 2 x.

bambini di praga
Oblíbené žánry:
Big room house, Progressive house, Hardstyle, HU
Booking:
bude
P.J.Trewor píše:Bavil jsem se o tom na workshopu s djanesem, ten zná týpka, co prodává něco jako před-připravený tracky, který si pak můžeš libovolně upravovat. Bydlení na Manhattanu to opravdu nezaplatí, myslím, že ani pronájem garsonky v Horních Prdelovicích. :) Třeba si na pár stovek za rok přijdeš, možná i několik málo tisíc, ale víc od toho asi čekat nemůžeš.

Spis zalezi v jakym hudebnim zanru se ten ghost producent orientuje. Vybornej priklad je Maarten Vorwerk, evidentne ghost producent vseho moznyho, je verejne znami/y, ze stal za skladbou Sandro Silva & Quintino - Epic a zije si jako kral :). Obecne ghost producing se v poslednich letech rekneme podle "pomluv" dost rozsiril.
Naposledy upravil(a) HiddenAgentForNow dne 03 říj 2015 03:48, celkem upraveno 1 x.

mtv music awards
Oblíbené žánry:
trance, deep house, tech-house
Tak to promiň, ale to není o žánru, ale o "obchodní značce" producenta. Jako příklad jsi uvedl toho nejznámějšího, který vydělává tím, že je nejznámější, ne tím, že dělá EDM, pak je totiž dalších deset tisíc EDM producentů, který dohromady nevydělají tolik co on. :)

bambini di praga
Oblíbené žánry:
Big room house, Progressive house, Hardstyle, HU
Booking:
bude
Tak tezko se daji uvadet priklady ruznych ghost producentu, jelikoz to pokud se nepletu nemuzou nikde verejne vyhlasovat. Respektive asi rict AHOJ JA JSEM GHOSTPRODUCENT v metru muzou, ale na cem pracovali uz pravdepodobne ne. Kdyz napisu do googlu "most known edm ghost producers" nejaky jmena to najde, ale taky to je na zaklade toho, ze jsou leaknuty informace... .

A hudebni zanr s tim ma co docineni..., ale mas pravdu, jde o obchodni znacku, nicmene tu znacku si myslim, ze vytvori masovej dav lidi, kterej ten danej zanr zacne poslouchat. 200 000 lidi posloucha zanr A, 2 000 lidi posloucha zanr B, kde toho potece vic je jasny a pak uz to je na tom, v kterym tom zanru dela.

Edit. ale jinak samozrejme pokud pujdeme do kruty reality, tak takovych lidi jeste porad podle me moc neni, jenom rikam, ze i tenhle "job" funguje a to uz nejakou dobu a na ten New York v nekolika pripadech vystaci.

Zpět na