Remixy

Propagace, copyright, vydávání hudby a vše, co se nevejde do ostatních sekcí.
bambini di praga
Oblíbené žánry:
House, Trance, Tech

Remixy

Napsal: 07 bře 2016 22:44 Příspěvek

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví jak je to s umísťováním remixů na soundcloud.... Udělal jsem remix Micheala Jacksona (viz Battleground) a nevím jestli si nezadělám na problémy, když ho tam dám. Vůbec nevím jak to chodí, jen jsem někde četl (a to nevím jestli je pravda), že pokud člověk remix nevydává, resp. se na něm neobohacuje, je to tzv. Bootleg a nemělo by to být žádné porušení autorských práv. Poradí mi někdo, kdo to ví?

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...

Re: Remixy

Napsal: 08 bře 2016 01:36 Příspěvek

Při nejhorším ti to smažou :-D . Myslím, že dokud vlastník (nebo jeho zástupce př. vydavatelství) neřekne ano, tak nic nesmí být. Ale právě ty Bootlegy - nelegály jsou asi tolerovány páč se na nich neobohacuješ. Ale i ty samozřejmě porušují "autora" páč obsahují jeho melodii nebo zpěv. :omfg:

mtv music awards
Oblíbené žánry:
trance, deep house, tech-house

Re: Remixy

Napsal: 09 bře 2016 21:11 Příspěvek

Soundcloud to dřív toleroval, loni se ale dohodli s největšími labely, pod které spadá i produkce Jacksona, že budou takové tracky odstraňovat, takže pravděpodobně ti hrozí, že to za pár dní smažou. Ale to je tak vše, žalovat tě kvůli tomu nebudou. Každopádně SC je asi nejhorší možný místo pro bootlegy.

Zpět na