Lead Tigers - Trap, Drum & Bass.

Vaše hudební tvorba, ukažte co umíte a ostatní vás ohodnotí
bambini di praga
Zdravim, chtěl bych se vám představit i když mě tu někdo už určitě zná. V roce 2015 jsem vytvořil skupinu Lead Tigers, moje začátky za skupinu nebyli moc dobré protože jsem kopíroval melodie a moje tracky nebyli moc posluchatelné. Nyní všechny tracky na soundcloudu už nemaj kopírovanou melodii a snažim se už písničky dělat posluchatelné. Tak potřebuju aby jste zhodnotily můj první track ve stylu Drum & Bass.

https://soundcloud.com/lead-tigers/lead-tigers-old-times

bambini di praga
Oblíbené žánry:
Drum & Bass, House, Dubstep
Track na mě působí nudně, stále dokola, bez agrese. Hlavní melodie celkem ok, ale chtělo by to něco přidat, je to fakt chudý.

v kotli nabito
Oblíbené žánry:
Hardcore,, techno
zní to dost monotónně :-/ škoda , žes nerozvedl melodii, nepřidal intro a outro a hlavně fx - efekty - zvukově nuda - jak píše Dudy - pořád dokola

pan DJ
Oblíbené žánry:
metal, rock, electro
hee :D hmm... proc to ma dve minuty a dva akordy? Ale jinak se mi to libi, jako preview...
Nothing can stop me now

pan DJ
Oblíbené žánry:
Drum and bass
Cau je to opravdu hodne bidne jak zvukove tak kompozicne co vic dodat, rada: dej si do playlistu oblibenou stopu sveho intepreta a snaz se napodobit alespon kompozici. :comp: :housle: :great: :sure: :vinyl: :tune: :sluch:

bambini di praga
Díki moc všem, všechno se posnažim udělat.

bambini di praga

vesnická diskotéka
Stale to iste. Jedna slucka dookola. Intro, ktore nie je intro. 1 minutova pasaz rozdelena na 30 sekundove, kde kazda z nich je jedna slucka dookola celych 30 sekund. Ziadne brejky, stupnovanie nic. Je lepsie na zaciatok urobit nieco kratsie, ale aby to nebol jeden akord alebo rozlozeny akord, ktory hraje dookola a na pozadi jeden beat. Ano hovori sa, ze v jednoduchosti je krasa ale ani tikot hodin nedokazes pocuvat do nekonecna.

bambini di praga
Jde o to že to je beat, kterej se prostě má opakovat.

produkční superstar
Oblíbené žánry:
UK Hardcore, Hands UP, Hardstyle, Trance, Italo...
Booking:
http://www.basstechrance.cz/stranky/contact.html
Co se opakuje moc je nudné a přestává být zajímavé. Musíš hledat další možnosti, jak to udělat zajímavější. Další variace bicích (něco chvilama přidat nebo ubrat), nějaké drum fills nebo rolly (kick, snare), efekty - filtry ap..

v kotli nabito
Oblíbené žánry:
Hardcore,, techno
trap bez rapu je jako láska bez m-r-d-u :-)

bambini di praga

vesnická diskotéka
"Jde o to že to je beat, kterej se prostě má opakovat." - to vazne. Tak potom kludne opakuj 2 sekundovy beat aj 24 hodin mozno to niekoho zaujme. To ze je to beat je len zakladna definicia. Beat nieje o jednom paterne opakujucom sa dookola. To ze to tak robi vacsina neznamena to, ze je to dobre. Beat ma byt o variaciach, zmene, budovani, stupnovani v kompozicii, ale podla teba je pre rapera beat len synonymom pre metronom. Beat doplna tie raperske keci a dodava tu spravnu "emociu". Ak je beat na prd nezachrania to ani najvacsie usta/drzka na svete.

kvalitní produkce
ahoj,
ten bas je dosť agresívny na úkor ostatných zvukov v ukážke. Chcelo by ho trocha zjemniť.
Beat máš rozsekaný na sedem úsekov a pri každom prerušení sa ozve lupnutie. To je zle. Tá inšpiratívna ukážka ma podobné členenie úsekov skladby, ale tam je ten prechod riešený jemne bez nežiaducich zvukov. Skús tie prechody poriešiť inak. Vyskúšaj napr. rôzne nastavenia fade out.

http://soundcloud.com/pagumusic

bambini di praga
Je tam 9 useknutí (Taková maličkost), a toho lupnutí sem všiml až ted' díky za radu a za upozornění.

bambini di praga

bambini di praga

pan DJ
Oblíbené žánry:
metal, rock, electro
Mi se to paci. Sice je to jenom beat
Nothing can stop me now

bambini di praga

pan DJ
Oblíbené žánry:
metal, rock, electro
yw.
Nothing can stop me now

kvalitní produkce
Oblíbené žánry:
Progressive House, Electro House, Uplifting Trance
no, řekl bych že to máš dost přebasovaný :D

jinak ty mezery v tom to nezní dobře, je to takový z ničeho nic..... když je tam chceš dávat tak na to udělej alespoň nějakej náběh nebo něco takovýho... ;)

bambini di praga

bambini di praga

bambini di praga

Zpět na